قوانین و مقررات

بازدید کننده گرامی، برای استفاده ی مفیدتر و راحت تر از سایت، موارد زیر را مطالعه نمایید.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین چاق مس از سوی کاربر است.چاق مس تمام مسئولیت های مربوط به محتوایی که در سایت قرار دارد که شامل تصاویر، محتوای متنی، قیمت محصولات و هر نوع محتوای دیگری را در سایت ایجاد می کند را بر عهده گرفته و هرگونه تخلف از قوانین جاری کشور را مستقیما و شخصا پاسخگو خواهد بود. مسئولیت ارسال محصولاتی که هزینه آن ها پرداخت شده است، سالم بودن محصول در زمان ارسال کالا، تشخیص اصالت کالا و تطابق کیفیت محصول با تصاویر موجود در سایت، توضیح و توصیفی که در مورد محصولات نوشته می شود را بر عهده میگیرد. چاق مس متعهّد به رعایت کلیه اصول و رویه‏‌های اخلاقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک در قبال کاربران خود می باشد. – در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط ارائه خدمات، در آینده، موارد مربوطه در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد. استفاده ی مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در این قوانین، از سوی چاق مس می باشد. خریداران در 7 روز هفته و در کل 24 ساعت روز امکان خرید از سایت را دارند. کاربر موظف به تکمیل فرم سفارش با اطلاعات صحیح و کامل است. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.
رویه های باز گرداندن کالا:
از آنجائیکه حفظ رضایت‌مندی مشتریان در اولویت ماست، امکان بازگرداندن و تعویض کالای خریداری شده توسط مشتریان را با توجه به شرایط عمومی ارجاع کالا فراهم نموده است. شما می‌توانید کالای خریداری شده را تا 7 روز پس از دریافت کالا با انجام مراحل بازگشت کالا مرجوع نمایید.
عودت وجه:
در تمامی مواردی که نیاز به عودت وجه و واریز مبلغ به حساب مشتری می باشد بین 24 تا 48 ساعت کاری(به جز پنج شنبه و جمعه) از زمان هماهنگ شده با تیم خدمات مشتریان چاق مس وجه مورد نظر به حساب مشتری واریز خواهد شد.
دلایلی که می توانید کالای خریداری شده را عودت دهید  به ترتیب و شرح زیر است:
هزینه عودت کالا به دلیل عدم تطابق با سلیقه، به عهده مشتری می باشد.
معیوب شدن محصول در حین فرایند ارسال:
در صورتی که محصول خریداری شده در بسته شما در حین فرایند ارسال به هر دلیل دچار شکستگی، و یا به طور کلی از سلامت ظاهری خود خارج شده باشد، مسئولیت و هزینه تعویض و یا ارجاع کالا بر عهده چاق مس خواهد بود.
شما می توانید پس از هماهنگی با پشتیبانی، کالا را به اداره پست محل زندگی خود تحویل داده و به صورت پس کرایه، به آدرس: زنجان – گلشهر – فاز3 – خیابان ایمان – قطعه 3028 ، کدپستی: 4514146437  ارسال نمایید.
جهت هماهنگی برای عودت و یا تعویض کالا با واحد پشتیبانی به شماره های زیر تماس خاصل فرمایید:
     09353437790 -09104860545